Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 1 500,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Otázky a odpovede
Bezpečnosť

Detské zostavy Jungle Gym®  sú navrhnuté s veľkou starostlivosťou pre bezpečnosťou vašich detí. Všetky časti detských zostáv Jungle Gym sú navrhnuté podľa bezpečnostnej normy EN 71-1, -2, -3, -8 & -9 (Európska bezpečnostná norma).

Všetky časti zostáv Jungle Gym®  sú navrhnuté podľa EN 71-1, -2, -3, -8 & -9 (Európska bezpečnostná norma) pre použitie v domácnosti za podmienok, že je detská zostava správne zostavené a správne používané v súlade s príručkou. Neodchyľujte sa od týchto plánov ani nemeňte dizajn. Zostavy sú vhodné len na vonkajšie použitie.

 

Drevo a rezivo

Kvalitné európske drevo z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov s certifikátom FSC alebo PEFC

Preliezky a detské ihriská Jungle Gym sú vyrobené z vysoko kvalitného hobľovaného ošetreného dreva. Toto drevo pochádza z ihličnatých stromov, ako sú jedľa, borovica, smrek a Douglas. V robustných rozmeroch a so správnymi špecifikáciami je toto rezivo ideálnym stavebným materiálom pre pevný a odolný vežu na lezenie. Vďaka svojim dobrým technickým vlastnostiam, prirodzenému vzhľadu a trvanlivosti je to prvotriedny materiál pre preliezačky, domčeky a hojdačky. Týmto spôsobom zaisťujeme solídnu a robustnú konštrukciu pre roky zábavy s bezpečnou hrou.

Všetko drevo použité v Jungle Gym je starostlivo vybrané a hobľované hladko. Drevo je rozrezané na konkrétne rozmery, čo maximalizuje jeho robustnosť a štrukturálnu integritu. Robíme to preto, aby sme sa odlíšili od mnohých našich konkurentov a zabezpečili sme, že poskytujeme robustné výrobky, ktoré obstoja v skúške času a umožnia vášmu dieťaťu bezpečne hrať v nasledujúcich rokoch.

Drevo je napustené a chránené proti hnilobe, je odolné voči vode a poveternostným vplyvom. Drevo má výrazne predĺženú životnosť.

Drevo šetrné k životnému prostrediu. Žiadne toxické látky alebo alergény!!!

 

 

 

Vhodné povrchy

Odporúčané povrchy:

Navrhovaný materiál, minimálna nestlačená hĺbka

  • Kôra 
  • Jednotné  drevené triesky 
  • Riečny štrk 4-8mm
  • Jemný piesok
  • Trávnik

 

Aké náradie budete potrebovať na montáž detskej zostavy?

Potrebné náradie (obr. 2)

1. Posuvný meter 
2. Ceruzka
3. Píla na drevo
4. Piľník na drevo, brúsny papier
5. Elektrická vŕtačka, (aku vrtačka)
6. Kladivo

Obrázok 2: Potrebné nástroje

 

Narezanie na mieru

Služba zahŕňa presné narezanie dosiek, lát a hranolov pomocou elektrickej pokosovej píly, čo výrazne uľahčuje montáž detskej zostavy. Narezanie na mieru si môžete zabezpečiť aj svojpomocne pomocou priloženého rozpisu reziva. 

 

 

Osobný odber, doprava kuriérom

Osobný odber je možný po predchádzajúcom telefonickom dohovore na adrese...EUROVOX s.r.o, Hlavná 286, Topoľnica 925 92, okres GALANTA, tel. 0905 186 585.

Orientačné rozmery a hmotnosť niektorých produktov...

šmykľavka 300cm.... 300x50x30cm, 13kg

šmykľavka 240cm.... 240x50x30cm, 10kg

Detský domček s narezaním na mieru.... 9x9x240-300cm, 1,8x14x200cm, 4,5x6,8x200cm, 200kg.

Detský domček bez narezania na mieru... 9x9x240-300cm, 1,8x14x360cm, 4,5x6,8x360cm, 200kg.

Dodanie kuriérom: tovar doručujeme spoločnostou Toptrans, o presnom termíne doručenie Vás budeme vopred informovať telefonicky alebo mailom.

Ak si nebudete v niečom istí a budete potrebovať poradiť alebo s čímkoľvek pomôcť, kontaktujte nás, veľmi radi Vám poradíme,pomôžeme.

E-mail.: info@eurovox.sk, infolinka.: 0905 186 585 (00421 905 186 585)

 

 

Ochrana životného prostredia

Tlakom ošetrené, morené alebo natierané drevené časti  by sa nikdy nemali likvidovať spálením kvôli znečisteniu životného prostredia. Odneste prosím všetky drevené, kovové, plastové časti do miestneho zberu odpadu.  Ďakujeme.

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.